Obserwatorzy

Translate

sobota, 21 maja 2011

Laleczka fashion corner Lucky x2


Znowu o laleczce Lucky która jest 2 laleczką od Lucky , ta niestety jest w gorszym stanie od poprzedniej , włosy ma dość mocno zniszczone . Ta laleczka jest starsza od poprzedniej bo na ciałku ma datę 1987 ,( wcześniejsza lalka ma datę 1993) .Dziwię się że większość z was nie pamięta tych lalek z dzieciństwa , myślałem że są bardzo popularne , moja kuzynka miała ich pełno :) .
Nie planuję kolejnego zakupu lalek z tej serii chyba że trafiłaby do mnie Lucky ze zgiętymi rękami .

9 komentarzy:

 1. Anonimowymaja 21, 2011

  gratuluję zakupu... moim zdaniem stare lalki maja w sobuie niepowtarzalny urok ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Te Lucky mają swój klimat z tamtych lat. Ja niestety wtedy też na nie nie trafilam, za to na ubranka od nich :d

  OdpowiedzUsuń
 3. Pasuje jej ten warkocz:)
  Ma coś w sobie innego niż Basia i to jest fajne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowymaja 21, 2011

  Lubię taką różnorodność w kolekcji :-) Sama chciałabym mieć w swoim zbiorku chociaż po jednym egzemplarzu danego barbiowego klonika, a skoro mówisz, że Twoja kuzynka miała ich pełno, to może i ja ją gdzies znajdę na lumpach ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też ich nie pamiętam. A ubranko to ma od Jasminy z Alladyna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kiedyś miałam sporo Lucky, teraz zostały mi chyba dwie, jedna z wydłużanym kucykiem i druga z włosami kawałek za ramiona. lubię te lalki, mają ładne buzie, szczególnie dołeczki w policzkach są urocze

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam kiedyś taką ze zgiętymi rękami. Przeżyła aż do 2010 roku w nienaruszonym stanie,niestety potem już jej nie było..... Pięknie długie platynowe, gęste włosy, kręcone, złota szeroka suknia z 3 falbanami, srebrne buciki , tiulowe majteczki. I remont mieszkania i przykre spotkanie z rozpuszczalnikiem...:/ Pozostała mi tylko suknia. Ta lalka może nigdy nie była specyficznie wartościowa, bo to tylko niby"klon" barbie, ale jakby ktoś taką posiadał - z długimi platynowymi włosami, z przedziałkiem po środku, z rękami zgiętymi w łokciach, z obrotowym ciałkiem w tym na boki, w dobrym stanie - z miłą chęcią zamienię na barbie:):):):) To nie blew! Ale musi być identyczna, czyli zgodna z moim opisem. A ha - makijaż pastelowe wrzosy i blado różowa pomadka.A oto mój mail: niuniek.bubu@vp.pl Gdybyście taką posiadali, prześlijcie mi zdjęcie. A nóż widelec?????
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 8. Piszę do Ciebie ponownie. Ponieważ komentarz powyżej jest również mój. udało mi się odkupić na Ebayu za przysłowiową złotówkę moją Lucky. Dokompletowałam jeszcze 3. Zdjęcia wystawiłam w nowej rubryce w Forum Doll pod nazwą Inne lalki (Lucky Fashion Corner). Nie posiadam bloga o lalkach, więc pokazałam tam. Zapraszam - zajrzyj. Niuniek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piszę do Ciebie ponownie. Ponieważ komentarz powyżej jest również mój. udało mi się odkupić na Ebayu za przysłowiową złotówkę moją Lucky. Dokompletowałam jeszcze 3. Zdjęcia wystawiłam w nowej rubryce w Forum Doll pod nazwą Inne lalki (Lucky Fashion Corner). Nie posiadam bloga o lalkach, więc pokazałam tam. Zapraszam - zajrzyj. Niuniek.

  OdpowiedzUsuń