Obserwatorzy

Translate

niedziela, 9 września 2018

Midge vintage

Ta urocza laleczka nazywa się Midge Hadley i jest najlepszą przyjaciółka Barbie. Midge pojawiła się w 1963 roku. Mimo że lalka posiada ciałko identyczne z ciałkiem Barbie, czyli dorosłej kobiety, to twarz Midge jest wyraźnie dziecięca w porównaniu z Facemoldem Barbie z 1958 roku.
Midge ma przeuroczy pyszczek niegroźnej łobuziary, jednak istnieją opinie że Midge jest zwyczajnie brzydka w zestawieniu z dostojną wyrachowaną wręcz Barbie.
(No cóż jak to w życiu bywa te ładne dziewczyny zawsze są na pierwszym planie i muszą mieć brzydszą koleżankę, która im nie zagraża:):D). Moim skromnym zdaniem Midge jest wręcz przeurocza i taka inna, wzbudza wręcz moją sympatię.Moja Midge ma miodowe włosy, z oryginalnie zachowana fryzura. Ma śliczne niebieskie oczy z lekkim zezem oraz charakterystycznymi piegami:) Ubrana w oryginalną sukienkę od Barbie vintage.

4 komentarze:

 1. Może i Midge jest brzydsza, ale i tak to ona się wcześniej hajtnęła, a Bardzie i Ken się schodzą, rozchodzą... ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow świetne zdjęcia:) Ja do dziś żałuje że na początku mojego lalkowania nie będąc jeszcze obeznana z vintagami- wybrałam Tanyę od Ceppitratii zamiast Midge:(
  P.S.Zapraszam na wyprzedaż miniatur dla lalek- info na moim blogu - besudolls.blogspot.com
  Może coś by ci się przydało do realizacji sesji zdjęciowych?

  OdpowiedzUsuń
 3. zielono-niebieska sumienka wymiata!
  a skoro pannica podoba się Tobie -
  innym nic do tego i już :DDD

  OdpowiedzUsuń