Obserwatorzy

Translate

piątek, 21 maja 2010

LALKI Z ALLEGRO

Dzisiaj przedstawię laleczki które kupiłem na allegro ,
Bubble Angel Barbie,Ken Totally Hair ,steffi love oraz plastikowy klon , laleczki kupiłem tylko i wyłącznie ze względu na kena ,.
Ken sygnowany jest na głowie : ©1990 MATTEL INC , jest to mold specjalnie stworzony dla tego kena :D został wydany w dwóch wersjach , jedna z kuponem , a druga bez , (ja nie wiem którą mam wersję ) ,ciałko lalki sygnowane ©Mattel Inc1968 Malaysia , ręce odchylają się na bok i są zgięte nogi gumowe lekko odchylają się na boki i są gumowe ( ale się nie zginają)
Włosy kena są niestety obcięte ale nie rzuca się to mocno w oczy.
O ubranku lalkę ubrałem w ciuszki po kenie kevinie z lat 90-tych.
Bubble Angel Barbie tę laleczkę rozpoznałem dopiero gdy rudy królik zaprezentował swoje piękności ,głowa lalki sygnowana jest :© MATTEL INC (brak daty)ciałko ©1966 MATTEL INC malaysia ciałko lalki posiada ręce typu shani
dodatkowo jako gratisy dostałem lalkę steffi oraz plastikowy klon.

2 komentarze:

  1. Z moich prywatnych obserwacji na bardzo niekompletnych materialach w postaci skanów niektórych katalogów Barbie wychodzi mi, że Bubble Angel była jedną z najwczesniejszych kaukaskich ktora dostala rece Shani. Wyglada na dobrze przechowaną, sie jej włosy uczesze i grzywke skręci z powrotem w łuczek to bedzie idealna.
    W Kenie Totally Hair najlepsza jest głowa na przegubie kulowym, bardzo rzadko pojawiajaca sie u Kenów i raczej u kolekcjonerskich edycji. Pozwala mu patrzeć równiez w plaszczyźnie wertykalnej a nie tylko na boki.

    OdpowiedzUsuń