Obserwatorzy

Translate

sobota, 31 sierpnia 2013

Salon surprise Barbie

Dzisiaj przedstawiam laleczkę Salon Surprise Barbie. Lalka pojawiła się w sklepach na przełomie lat 2002-2003 znana także pod nazwą Glamour surprise. Zaletą laleczki jest to że posiada termoaktywne pasemka w kolorze różu które pod wpływem ciepła zmieniały kolor, do lalki dołączony był fotel fryzjerski oraz duża suszarka dla domorosłej fryzjerki, to dzięki niej lalka zmieniała kolor włosów( moja albo nie działa, albo nie umiem jej obsługiwać).Laleczka posiadała także treskę kręconych włosków spineczki oraz grzebień. Dużą zaletą laleczki był dwustronny strój. Ciekawostką w tej lalce jest fakt braku wmoldowanych majteczek na ciałku BB Ciekawi mnie dlaczego ta seria lalek nie posiada majtek???

 Na opakowaniu widać jak wygląda strój po odwróceniu 

9 komentarzy:

 1. hmmm... zainteresował mnie ten brak majtek :) perwersik ze mnie wychodzi :) lalka świetna, zawsze lubiłem takie Mattelowskie wynalazki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie spodziewałam się u Ciebie tej lalki :-) Dalej masz zamiłowanie do ciałka belly button? Bo jeśli tak, to ten brak majtek to jest niezła ciekawostka :-) Dwustronny strój bardzo mi się podoba, widać wtedy Mattel jeszcze miał fajne pomysły :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu tej lalki długo poszukiwałem i znalazłem, to ostatnia lalka która zasiliła szeregi z ciałkiem BB nielicząc myscene które mam w planach zdobyć i Blaine z okresu 2005 ale on nie jest na ciałku BB :)

   Usuń
  2. No, właśnie, to ciekawe, czy są w ogóle jakieś nazwy dla ciałek lalków ;-)

   Usuń
 3. Może miała stringi które wytarły się od ciągłego wysiadywania u fryzjera ??? Włosy wspaniałe !!! Pielęgnacji nie zazdroszczę - swoje podobnej długości niedawno skróciłam ale...nie miałam w domu takiego fotela fryzjerskiego ;). Bardzo podoba mi się Twoja długowłosa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uwielbiam tak długie włosy u kobiet :)

   Usuń
  2. ... i w tym momencie wypada mi skromnie się uśmiechnąć ,pobiec do lustra a potem ... z nutką delikatnej zazdrości popatrzeć znowu na Twoją piękną lalkę ;)

   Usuń
 4. Zawsze mi się podobała! Pamiętam, że jak stała na półkach w sklepie to strasznie chciałam ją mieć :) Tyle dodatków, dwustronny strój, kolorowe pasemka... - tyle możliwości! :)
  Gratuluję, że udało Ci się ją zdobyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ah, pamiętam tę lalkę, miałam ją gdy byłam jeszcze wczesną nastolatką :) Zastanawiam się na jakiej zasadzie działała teraz ta suszarka? Polewało się z niej wodą na włosy Barbie? Nie była to jedna z moich ulubionych lalek, ale dobrze ją pamiętam bo udało mi się nawet zniszczyć ten jej fotelik x)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
  http://kawaiiania.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń