Obserwatorzy

Translate

wtorek, 7 grudnia 2010

Pocahontas-disney-mattel

Pocahontas to postać animowanego filmu Disneya , 

Jest jedną z najbardziej odważnych bohaterek z disneyowskich "księżniczek"

Jedną z najlepszych wersji jaka widziałem tej lalki jest wersja z 1995 roku , oprócz tej lalki sprzedawane były takie postacie jak John Smith , Kokoum ,  Nakoma oraz w paczce z Pocahontas jej przyjaciele -czyli zwierzęta .

Moja Pocahontas trafiła do mnie przypadkiem wraz z inną lalką . Lalka jest dobrej jakości i przypomina postać którą przedstawia , ciałko TNT , ręce typu Shani , brak u mojej oryginalnego ubranka włosy dość mocno skrócone :(


13 komentarzy:

 1. Nietypowy typ urody lalek przedstawiających Pocahontas bardzo mi się podoba. Dzisiaj trudno znaleźć jakąś oryginalną lalkową buźkę. Sama mam Pocahontas, ale od Simby, i jest to jedna z moich ulubionych lal.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy
  Mamy dokładnie tą samą piękność, też właśnie to wydanie, od mattel (czeka na swoją kolej do opisu)
  Lalka ma fajny mold, jest przystosowany do wyglądu filmowej bohaterki co daje jej taką oryginalność i niezwykłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córka zazdrości Ci Twojej kolekcji, choć swoich lalek ma ponad 20.
  Wybacz moje pytanie, ale jak to się stał, że zainteresowałeś się lalkami? Jeszcze nie spotkałam mężczyzny, który interesowałby się lalkami!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak naprawdę sam nie wiem :) Może to z nudów , niektóre laleczki przywołują wspomnienia z dzieciństwa . A z tego co wiem nie jestem jedynym facetem który zbiera lalki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świstaku to prawda, nie jesteś jedynym kolekcjonerem lalek. Sama znam ich wraz z Tobą 7-miu. A twórcą innych pięknych lalek jest nie kto inny, jak facet Robert Tonner. Albo Jason Wu projektant lalek typu Fashion Royalty i wielu innych. Wreszcie słynni projektanci mody, wszyscy to mężczyżni w 90 %. Świstaku gratuluje pięknej dziewczyny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze jakoś ostatnio idziemy łeb w łeb- Ty Czarodziejkę z Księżyca i ja też! I dzisiaj w paczce z lalkami też znalazłam Pocachontas :) Nie wiem Ty ale ja swoją z miejsca pokochałam, choć za księżniczkami nie przepadam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nam właśnie też w tym tygodniu przyszła ta laleczka :) i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja też swoją polubiłem a i za księżniczkami nie przepadam chociaż te z lat 90-tych (kiedy każda reprezentowała swój film ,) są bardzo ładne np Bella z pięknej i bestii

  OdpowiedzUsuń
 9. A moim zdaniem bardzo jej do twarzy w takiej skróconej fryzurce, mam wrażenie, że wygląda delikatniej... Bardzo mi się podoba, ma taki ciekawy typ urody... I jeszcze ten tatuaż :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna , gratuluje nowego nabytku :):)

  OdpowiedzUsuń
 11. mam pewien problem dostała mi się w ręce Pocahontas Mattela lecz nigdzie nie mogę znaleźć podobnej moja ma zginane w łokciach ręce długie włosy z warkoczykiem i oryginalne ubranko z materiału w las a raczej w drzewa ubranko jest dwu częściowe proszę o pomoc anonimowy

  OdpowiedzUsuń
 12. witam o to rózne lalki pocahontas :Braided Beauty Pocahontas
  Color Splash Pocahontas
  Disney Store Pocahontas
  Spirit of Love Pocahontas
  Sun Colors Pocahontas , może w śród nich jest ta laleczka którą szukasz :)

  OdpowiedzUsuń
 13. dzięki to nie żadna z nich ale gdy sprawdzałam Braided Beauty Pocahontas
  Color Splash Pocahontas natknęłam się na nią w mojej kolekcji jest River Rowing Pocahontas

  OdpowiedzUsuń