Obserwatorzy

Translate

sobota, 4 grudnia 2010

Barbie Chic

Barbie Chic to  lalka wydana już po 2000 roku , lalka to nic specjalnego pospolita buzia typowa dla tego okresu , włosy trochę lepszej jakości niż współcześnie . Ciekawostką w tej lalce jest ciałko TNT nogi plastikowe nie gumowe !!! już wtedy Mattel wprowadził tańsze laleczki , wydaje mi się że ta laleczka kończy erę ciałek TNT - czyli jest ostatnią na tym ciałku.

Seria Lalek "Chic" pojawi się w następnych latach (2005) laleczki będą miały większą głowę i już ciałko BB .

8 komentarzy:

 1. Pamiętam jak te lale z ciałkiem BB wchodziły do sklepów. Szybko się sprzedawały, bo były tanie. A jej polska nazwa to Barbie Szykowna :)
  Fajnie mieć taki okaz - pozostałość po dobrych czasach Mattela :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda ! Ja taką kupiłam w Plusie za 14 złotych i była to moja pierwsza lalka ze sklepu, a nie używana. Cieszyłam się nią jak szalona. I tak jakościowo była lepsza od tych teraźniejszych. Tyle tylko, że moja miała inną sukienkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. My też jedną taką mamy, Wera znalazła kiedyś na ulicy, ale nasza ma ciałko z gumowymi nogami.
  Z roku 1998.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak , tak mattel wydał te laleczki w różnych sukienkach (rózne koleory i wzory )

  OdpowiedzUsuń
 5. To była Barbie, Summer i Theresa. Każda z nich ma przypisany (w niektórych seriach) swój kolor:-) Barbie różowy, Theresa fioletowy,a Summer turkusowy. Akurat Theresę i Summer z tej nowej serii mam.
  To były moje pierwsze lalki od Mattela :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładna lalka i kiecka też, ale mi się najbardziej podoba połączenie turkusowych oczu i platynowych włosów. Zaraz zrobiłabym z takiej królową śniegu czy cuś...

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna panna i ciekawie ubrana. W dodatku z eleganckim pudłem.

  OdpowiedzUsuń
 8. mam taka ostatnio zakupiona przez allegro w dużym komplecie lalek i akcesoriów, dzięki temu zdjęciu widzę że to taki był komplecik... dzięki:)

  OdpowiedzUsuń