Obserwatorzy

Translate

wtorek, 13 sierpnia 2019

Marine Corps Ken(Stars 'n Stripes) 1991

Ken Marine Corps to specjalna edycja lalek. Pojawiła się w kilku wariantach: kaukaska oraz wersja AA, Można było kupić Kena i Barbie razem lub osobno.
Uwagę zwraca piękne pudełko nawiązujące do barw amerykańskiej flagi, z tyłu opakowania widnieje nasza lalka na tle amerykańskich żołnierzy wbijających amerykańską flagę. Ciekawe informację o lalce można wyczytać w tekście zatytułowanym SEND IN THE MARINES! zamieszczonym w dolnym prawym rogu, dowiadujemy się z niego jaki strój nosi lalka,zdobył medal za udział w kampanii "pustynna burza"insygnia na ramieniu wskazują na jego range, a pasek na nadgarstku wskazuje na cztery lata aktywnej służby. Podkreślone jest motto sierżanta które brzmi: Semper Fidelis - zawsze wierny.
Lalka jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu, mianowicie dostała ona nowy mold sygnowany data 1991 Mold Militairy wykorzystywany tylko w lalkach z serii "Stars 'n Stripes".
Moje wrażenia? uważam że laleczka jest wykonana z dbałością o szczegóły w pudełku wygląda elegancko jest taka inna- dlatego wybrałem właśnie tego Kena. Dbam o to żeby moja kolekcja była różnorodna i ten Ken idealnie pasuje do mojej kolekcji.
3 komentarze:

  1. No i to jest prawdziwy kawał chłopa! Nigdy nie widziałam Kena z taką twarzą, aż chciałoby się przyjrzeć mu nieco bliżej...

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się jego wdzianko- bardzo gustowny gość:)

    OdpowiedzUsuń