Obserwatorzy

Translate

sobota, 6 listopada 2010

Barbie sun jewel

 laleczka i jej proste włoski.
 guma odchodząca z nogi lalki
 Barbie miała tylko jeden kolczyk

 zdjęcie z pudełka pchodzi ze strony internetowej

Ostatnio rzadko tu zaglądam , głównie z powodu braku czasu na moje hobby . Już dawno nie przybyła do mnie nowa lalka , nie chce mi się chodzić po sklepach .

Dzisiaj przedstawię laleczkę Sun jewel . Lalkę kupiłem z jakieś pół roku temu w lumpeksie miała koszmarne włosy i była bez ubranka , lalka ma mold super star piękny makijaż oka , niestety nie może nosić stroju kąpielowgo tak jak w oryginale gdyż z nogi odchodzi jej "skóra" I brzydko wygląda.

5 komentarzy:

 1. Witam szkoda właśnie,że brak nam czasu na hobby ja pomagam mojej małej siostrzenicy w tworzeniu kolekcji i bloga i zaczyna mnie to wkręcać dopiero zaczynamy i troche lalek do opisania jest. Ta lalka ma piękną buzię i fakycznie szkoda tej nogi. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś kupiłam taką w lumpie. Byłą tak zmasakrowana, ze nadawała się jedynie na OOAK-a. Mojej nie schodziła guma z nogi, tylko wyłaził cały staw kolanowy ;) Nogę zawsze możesz zabandażować i udawać, że pogryzł ją rekin.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam podobny problem z nogą u Camp Barbie. Moja chyba dostanie dłuższe skarpetki.... Co do przybywania nowych egzemplarzy to ja mam ostatnio problem innej natury... Posucha w lumpeksach. Jak już się dorwie jakąś lalę to nie Mattelka. Chociaż czasem i na takich jakieś barbiowe ubranko się upoluje:D A tak pozostają mi markety i Allegro....
  Shi4

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez lubię te laleczki .zapraszam do mnie http://zdnakuferka.blogspot.com/search/label/WYMIANKI

  OdpowiedzUsuń
 5. chce kupić te lalke za ile byś ją sprzedała

  OdpowiedzUsuń