Obserwatorzy

Translate

niedziela, 7 listopada 2010

Moje steffi love simba toys - ze starymi moldamimoja kolekcja steffi
lalka w srodku w srebrnej sukince - to lalka której szukam
Mam kilka lalek simba ze starym moldem moim ulubionym używanym od początku powstania lalki czyli od lat 80 , 90-tych i na początku XXI wieku nie wszystkie wliczam do kolekcji moją ulubioną jest ta w różowym pudełku kupiona w 2004 roku

kupiłem ja ponieważ miałem obsesję na punkcie jednej lalki steffi którą miała moja kuzynka niestety nigdzie nie mogłem znaleźć tej lalki a ta miała najbardziej podobną twarz (pewnie dla niektórych wszystkie steffi są takie same ) .

Moja kuzynka już nie ma tej lalki gdyż na złość dała swojemu psu aby ją pogryzł ,błagania i prośby nie pomogły :( lalki już dawno nie ma a w internecie brak jest strony poświęconej tym lalką więc nawet nie mogę jej zidentyfikować jedyne co mam to zdjęcie nie zbyt wyraźne jeśli ktoś wie coś na jej temat proszę o info.

11 komentarzy:

 1. No, proszę, nie wiedziałam, że tacy "rasowi" kolekcjonerzy interesują się także lalami Steffi;-)
  Czytałam opinie, że są niezbyt lubiane :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda są niezbyt lubiane ze względu na trudne włosy i gorszej jakości ciałko . Ale ja je tam lubię , nie przepadam za nowymi wersjami tej lalki .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też je lubię. Z nowszych wersji mam tylko jedną, bo wg mnie każda kolejna jest identyczna, tylko zmieniają się ciuszki, ale i one nie są zbyt porywające. Za to irytuje mnie strasznie nowa seria Steffi-modelek. Te lalki utraciły dawny urok Steffi :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny zbiorek Stefek ;) i rzeczywiście im starsza Stefka tym lepiej współczesne są takie sobie i gorszej jakości niż te "stare" za to dodatki w postaci bucików i ubranek są całkiem przyzwoicie wykonane.

  OdpowiedzUsuń
 5. do dollsecondhand chyba wiem o które ci chodzi one są te tragiczne a ich buzie bleeeeeeeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja żona ma różne lalki na swoim blogu może tam Pan coś znajdzie ....(http://zdnakuferka.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świstaku, chyba myślimy o tych samych Steffi. Ohyda :/

  OdpowiedzUsuń
 8. ja strasznie lubie Stefki z póznych lat 80-tych. jak byłam mała to ich nie cierpiałam - były to nędzne podróbki - a teraz? hihihihi
  lilavati

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też mam obsesję na punkcie 1 śpiewającego modelu Steffi, który był zakupiony po roku 1991 dla mojej kuzynki - niestety nie ma nigdzie zdjęć ale pamiętam, że słowa zaczynały się tak: "COme on (...) to play, to play with me" POMOCY kojarzy ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostałam Steffi chyba w połowie lat 90. Szukam czegoś podobnego z twarzy. Wśród twoich najbardziej zbliżona jest ta na ostatnim pojedynczym zdjęciu (ta z uciętym misiem na sukience). Chociaż moja ma jeszcze węższe oczy i dołki na policzkach.

  OdpowiedzUsuń