Obserwatorzy

Translate

wtorek, 9 listopada 2010

po raz pierwszy u mnie Skipper-'Hot Stuff' Skipper '85

Ostatnio kupiłem laleczkę Mattel - Skipper nigdy w nich nie gustowałem ale postanowiłem że ją kupię ze względu na firmę Mattel .Po domowych oględzinach stwierdziłem że mi się podoba , był jeden problem laleczka nie miała ubranka - więc zrobiłem jej strój kąpielowy ze .... wstążki .

Lalka sygnowana na głowie1984 Mattel.inc , a na plecach Mattel.inc.1978 , laleczka odchyla rączki na bok a stan ciała jest w bardzo dobrym stanie, niestety śmierdzi strychem będę musiał ją ponownie wykąpać.Oprócz tej laleczki ze sklepu przyniosłem teresę splash and colors 

11 komentarzy:

 1. Super okaz i do tego wiekowy- z tego co pamiętam Skipper miała taką buzię do lat osiemdziesiątych a potem już dali jej te wielkie oczęta. Strój ze wstążeczki też niczego sobie. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. My kiedyś mieliśmy dwie Skipper, ale zostały nam skradzione przez jakieś dzieciaki z podwórka, to były takie z wielkimi oczami i uśmiechami bez ząbków zostawiliśmy je idąc na obiad z siostrą. Do tej pory (chyba) wiem kto.
  Gratuluje okazu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strychowy zapach często znika po włożeniu do zamrażalnika :) owiń lalkę w torebkę i zrób jej sesję krioterapii, a potem porządną kąpiel (z namaczaniem). Śliczna jest, bardzo lubię Skipper.

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za radę Moniko , laleczkę wykąpałem już w płynie do płukania i już nie śmierdzi może troche ale z czasem przestanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ten headmold użyty był tylko kilka razy... o ile się nie mylę, ta konkretna to 'Western' Skipper '81 ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. chyba to nie jest western skiper gdyż róznią się one ilością rzęs moja ma 7 a western chyba 4 :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Może wiesz kim jest nasza Krystyna? Jest opisana u mnie na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 8. generalnie to pomyliłem headmoldy... myślałem o '1978', a to jest '1984' (miała go np. 'Hot Stuff' Skipper '85)...
  aż tak w Skipper'kach się nie orientuję, ale podpowiem, że musisz szukać w przedziale 1985-1987 (nowy headmold - Big Eye Headmold 1987) ;) nie powinno być to trudne, bo Twoja ma ręce PTR zgięte w łokciach, a od roku 1985 raczej pojawiały się wersje z prostymi PTS ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. jest cudowna!!!! chyba najbrzydszy mold Skipper jaki stworzył Mattel, ale za to jaka oryginalna cudna lalka!!!!Piękna brzydula - tak bym ją okresliła. I nie zazdroszczę hihihi bo mam takową:)
  lilavatu

  OdpowiedzUsuń